درباره ما

 
و خداوند آفریننده ی تمام زیبایی هاست . دقدقه ی ما کشف جهاتی متفاوت از زیبایی های دنیا در قالب تابلو های هنری است .دنیای مدرن ، زندگی مدرن و خانه های مدرن نیازمند حضور هنری مدرن هستنند چرا که هنر همیشه طراوت بخش روح زنده ی هر خانه ای است .هنر و انتزاع گردش امواج خلاقیت ذهنی شمارا جریان داده و حس مثبتی را به شما القا کند .

 

روزتو فقط یک فروشنده نخواهد بود و افکاری بزرگ و آرمانی برای خود دارد. امید وارم شما عزیزان با نگاه های زیبایتان دلگرمی ما در این راه طولانی و سخت اما زیبا باشید

. کیفیت ، صداقت و شرافت اصول کلی ما در روزتو است .ما شمارا به تماشای دنیایی ورای آنچه که با بدی و نازیبایی ترکیب گشته دعوت میکنیم .بیایید تمرین کنیم دیدن زیبایی هارا .

روزتو در اینستاگرام

 

داستان تابلو های روزتو 

 

ماموریت : پدید آورنده ی سطح کیفی متفاوتی از زیبایی باشیم در قابل محصولات دکوری و روشنایی  .تا هم سطح رضایت و هم  انرژی درونی هموطنان و مردم سراسر دنیا را بالاتر ببریم تا مردمانی سراسر شاد و سرزنده باشیم درکنارهم .

چشم انداز : تمام مردم وطنمان ایران را با این نوع هنر و زیبایی آشنا کرده و کمک به زیباتر کردن محیط خانه هایشان نقشی هرچند کوچک داشته باشیم .

اهداف : تولید محصولات انحصاری روزتو در قالب محصولات دکوری و تزیینی

برنامه ها : عرضه گسترده تابلو های هنری روزتو در پارت اول کاری .

 
دیدن فیلم معرفی محصولات
7702
آباژور ایستاده آباژور رومیزی روزتو مدرن ایرانی خاص جدی انحصاری
محصولی وجود ندارد

سپاسگذاریم از شما برای تماشای این صفحه

گا لری روزتو_خا لق محصولات دکوراسین  انحصاری ایرانی

ازپیج اینستاگرام ما دیدن فرمایید